Chemia przemysłowa - preparaty do kondycjonowania wody

Chemia przemysłowa to bardzo szeroki pojęcie, pod którym kryją się różnego rodzaju produkty chemiczne, wykorzystywane w przemyśle do czyszczenia, mycia, klejenia, rozklejania, uszczelniania, smarowania, zabezpieczania przez skrajnymi temperaturami czy gromadzeniem się osadów.

Chemia przemysłowa firmy Transhelsa

Oferta firmy Transhelsa to przede wszystkim środki dla specjalistów od spraw utrzymania ruchu. Chemia przemysłowa produkowana przez firmę Transhelsa to preparaty antykorozyjne, przeciwosadowe, środki dezynfekujące oraz produkty do usuwania kamienia kotłowego oraz innych osadów różnego pochodzenia.

Nasze produkty podzieliśmy na grupy ze względu na rodzaj systemu, jakiemu są dedykowane oraz ze względu na sposób działania. Oferujemy środki do kondycjonowania wody instalacjach chłodniczych (otwartych, półotwartych i zamkniętych), systemach grzewczych oraz układach parowych (również takich, gdzie para wodna ma kontakt z żywnością). Posiadamy również produkty odpowiednie do kondycjonowania wody pitnej i użytkowej.

Biorąc pod uwagę zasadę działania preparatu w naszym katalogu znajdą Państwo:

  • inhibitory korozji (tu również tak zwane pochłaniacze tlenu oraz środki 2 w 1 o działaniu przeciwkorozyjnym i przeciwosadowym jednocześnie)
  • antyskalanty
  • środki dezynfekujące (w tym biocydy)
  • środki czyszczące do instalacji grzewczych oraz do instalacji chłodniczych
  • uniwersale środki okamieniające

Ponadto posiadamy w ofercie szeroką gamę produktów czyszczących oraz zabezpieczających membrany odwróconej osmozy. Oferujemy możliwość przygotowania indywidualnych receptur i sporządzenia preparatu na specjalne zamówienie Klineta.

Co oprócz chemii przemysłowej?

Chemia przemysłowa to nie jedyny obszar naszej działalności. Świadczymy również usługi serwisowe takie jak m.in.: analiza wody i ustalenie wielkości dozowania środków do kondycjonowania wody, wizyty serwisowe, stałe dostawy produktów chemicznych, dozowanie chemii, czyszczenie instalacji z różnego typu osadów, sporządzanie i wysyłka raportów serwisowych. Wybierając Transhelsę, mogą Państwo liczyć na profesjonalne i kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji.